Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiertarki Graphite

( ilość produktów: 4 )

Potrzebujesz profesjonalnych elektronarzędzi do wiercenia i jednocześnie zależy Ci na tym, aby były ekonomiczne w zakupie ? Postaw na sieciowe wiertarki Graphite lub ich odpowiedniki akumulatorowe. Nasz sklep internetowy z narzędziami Bimex sprzedaje je w wielu wersjach, w tym udarowych, dlatego z łatwością znajdziesz model spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. Narzędzia tej marki znane są z doskonałego stosunku jakości do ceny. O ogromnej ich funkcjonalności świadczy m.in. fakt, że chętnie wybierają je zarówno domowi majsterkowicze, jak i specjaliści. Zacznij korzystać ze sprzętu tego producenta, aby szybko oraz precyzyjnie nawiercać otwory w każdy materiale – oszczędzaj czas i podnieś jakość świadczonych usług warsztatowych lub remontowo-budowlanych!

Widok

Wiertarki Graphite z oferty sklepu Bimex idealne do domu, ogrodu i firmy!

Właścicielem marki tych elektronarzędzi jest dobrze znana i ceniona Grupa Topex, która może poszczycić się polskim kapitałem. Są projektowane z myślą o użytkownikach domowych oraz profesjonalistach, dlatego wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Graphite oraz modele sieciowe doskonale nadają się do domu, ogrodu i firmy. Wszystkie z nich cechują się wysoką jakością wykonania oraz ponadprzeciętną mocą. Korzystając z tych narzędzi, można wiercić otwory w każdym miękkim materiale, a w przypadku wersji udarowych nawet w bardzo twardym betonie.

Choć zarówno klasyczne, jak i udarowe wiertarki Graphite mają odmienne parametry techniczne zależnie od modelu, tak łączy je kilka istotnych cech wspólnych. Do najważniejszych zalet wszystkich akumulatorowych i sieciowych elektronarzędzi tej marki należy zaliczyć:

  • wyjątkowo długą żywotność, w tym przystosowanie do eksploatacji pod dużym obciążeniem,
  • solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne obudowy,
  • ergonomiczną konstrukcję, która zwiększa wygodę oraz bezpieczeństwo pracy narzędziem,
  • wiele praktycznych funkcji dodatkowych (np. płynna regulacja obrotów wiertarki czy ogranicznik głębokości wiercenia).

Sprawdź, jak dobrać do potrzeb wiertarkę Graphite!

Chcemy sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego nieustannie dodajemy do asortymentu naszego sklepu wiele nowych modeli wiertarek Graphite, w tym udarowych. Dzięki temu zyskujesz ogromne możliwości w zakresie doboru tych elektronarzędzi pod kątem rodzaju prac, jakie chcesz nimi wykonywać. Najważniejsze parametry techniczne, które decydują o ich funkcjonalności, to:

sposób zasilania – modele akumulatorowe (bezprzewodowe)  system Energy + lub sieciowe (podłączane do gniazdka 230V ),

  • prędkość obrotowa,
  • zakres obsługiwanych średnic wierteł,
  • maksymalna głębokość wiercenia w poszczególnych rodzajach materiałów.

Dzięki wiertarkom Graphite z oferty sklepu Bimex zrealizujesz każdy projekt!

Elektronarzędzia z oferty naszego sklepu internetowego cechuje najwyższa jakość wykonania, ponadprzeciętna wydajność oraz ergonomia. Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z udarowych wiertarek sieciowych czy odpowiedników akumulatorowych, modele marki Graphite sprostają Twoim oczekiwaniom! Podejmując współpracę z Bimex, zrealizujesz każdy projekt budowlany czy remontowy – Ty masz pomysł, a my rozwiązania.

pixel