Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-07-25

Wygraj z Festool

Wygraj z Festool

Naładowana nagrodami Loteria Festool o łącznej wartości ponad 740 000 zł!
W finale do wygrania Mercedes-Benz Vito wypełniony narzędziami. Nagroda główna o maksymalnej wartości ponad 340 000 zł*.

 

Weź udział w Loterii:

  • w terminie 03.04 - 30.11.2023 dokonaj zakupu dowolnego narzędzia akumulatorowego 18 V w jednym ze sklepów Bimex lub na bimex.pl firmy Festool Polska Sp. z o.o.** i zachowaj dowód zakupu do zakończenia Loterii. Zakup oznacza, że uczestnik dokonał całej zapłaty za produkt lub skorzystał z FinansowaniaPlus lub z innej formy płatności ratalnej dostępnej w Bimex z wyłączeniem przypadków, w których uczestnik skorzystał z przyznanego mu przez sprzedawcę ewentualnego prawa do zwrotu towaru, inaczej niż w drodze reklamacji.
  • zarejestruj narzędzie w ciągu 30 dni od daty zakupu do Gwarancji all-inclusive przy pomocy konta MyFestool, ale nie później niż do 30.11.2023,
  • zgłoś się do Loterii od 03.04 do 04.12.2023 wypełniając formularz,
  • Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis.

* wraz z nagrodą pieniężną przeznaczoną na zapłatę podatku dochodowego od wygranej w Loterii. Przy czym nagroda pieniężna jest doliczona tylko w przypadku wygrania nagrody przez osobę fizyczną lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, a nie doliczana jest w przypadku wygrania nagrody przez osobę prawną.

Organizatorem Loterii jest PMICombera Sp z o.o. z siedzibą przy ul. Wiertniczej 39A, 02-952 Warszawa. W Loterii mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat, osoby fizyczne wykonujące działalność gospodarczą oraz osoby prawne.

Administratorem danych osobowych Uczestników Loterii dla celów związanych z przeprowadzeniem i organizacją Loterii jest FESTOOL Polska sp. z o. o. z siedzibą ul. Kolumbijska 26B, 01-991 Warszawa.
Administratorem danych osobowych Uczestników Loterii dla celów związanych z wykonaniem zobowiązań Organizatora, obrony przed roszczeniami, dla celów udokumentowania wyników Loterii zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym prawa podatkowego oraz ustawy o grach hazardowych jest PMICOMBERA sp. z o.o., ul. Wiertnicza 39A, 02-952 Warszawa. Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią Klauzuli Informacyjnej.

Polecane

pixel