Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-08-16

Zwiększ wydajność obróbki z Bosch Professional - brzeszczoty do drewn

Profesjonalna obróbka drewna z Bosch Professional!

Profesjonalna obróbka wymaga odpowiednich narzędzi - dlatego tak ważne jest, aby oprócz samego urządzenia zaopatrzyć się w wysokiej klasy osprzęt. To w końcu wymienne narzędzia mają bezpośredni kontakt z materiałem obrabianym i to od nich tak naprawdę zależy jakość wykonanej pracy. Nawet najbardziej wydajne urządzenie w połączeniu z tępym narzędziem niewiele zdziała - aby zwiększyć wydajność obróbki i nie martwić się parametrami, koniecznie zaopatrz się w profesjonalne brzeszczoty Bosch Professional, szczególnie te spod szyldu T 144, nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

Profesjonalne brzeszczoty T 144

Brzeszczoty Bosch Professional to wydajne narzędzia przeznaczone do cięcia twardego drewna. Dzięki wysokim standardom utrzymywanym przez firmę, brzeszczoty T 144 są aż 2 razy bardziej żywotne i pozwalają na znaczne zwiększenie wydajności obróbki.

Z czego wykonane są brzeszczoty T 144? 

Materiałem narzędziowym na brzeszczoty najczęściej jest stal narzędziowa HCS, która determinuje szereg pożądanych właściwości i umożliwia wydajną obróbkę, a także innych materiałów. Stal stali nierówna, dlatego firma Bosch dokłada wszelkich starań, aby materiały narzędziowe były możliwie najwyższej klasy i zapewniały wieloletnią żywotność. 

Polecane

pixel