Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezprzewodowa moc z Bosch Professional - GDX 180-LI

2022-07-04
Bezprzewodowa moc z Bosch Professional - GDX 180-LI

Poznaj bezprzewodową moc z Bosch Professional! 

 

Bezprzewodowe elektronarzędzia prosto od renomowanej niemieckiej marki Bosch Professional to doskonała propozycja dla osób, które pracują w trudnych warunkach, a wszelkie przewody jedynie utrudniałyby wykonywanie czynności. 

 

Akumulatorowe odpowiedniki są więc idealną opcją, która pozwala na dużo większą mobilność, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i odpowiedniej mocy.  

 

Takie rozwiązanie pozwala w pełni skoncentrować się na wykonywanej pracy i nie myśleć o uciążliwym okablowaniu podczas pracy na wysokości bądź w pozycji, która wymaga od nas trzymania narzędzia nad głową

Poznaj GDX 180-LI!

 

GDX 180-LI to klucz udarowy, który zasilany jest 18 V akumulatorem. Taka konfiguracja pozwala na długą i co najważniejsze - wydajną pracę.

GDX 180-LI to jedyny dostępny na rynku klucz udarowy z podwójnym uchwytem, który umożliwia wkręcanie śrub oraz wiercenie za pomocą jednego narzędzia! 

To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort użytkowania. Rękojeść wyposażona w antypoślizgowe uchwyty gwarantuje stabilny chwyt i ergonomię pracy w niemalże każdej pozycji! 

Jeszcze więcej mocy!

 

Wydajny, elektryczny silnik jest w stanie wytworzyć moment obrotowy wynoszący maksymalnie 180 Nm, co jak na tak stosunkowo niewielkie urządzenie jest imponującym wynikiem.

 

Dodatkowo, specjalistyczny system ochrony ogniw gwarantuje większą żywotność urządzenia, a wysoka liczba udarów pozwala na jeszcze szybszą pracę!

Ergonomia przede wszystkim!

 

GDX 180-LI to niezwykle kompaktowe urządzenie, które pozwala na przyjemną i ergonomiczną pracę w trudnych warunkach. Doskonale spisze się podczas pracy na wysokości.

 

GDX 180-LI waży zaledwie 1 kilogram (bez akumulatora), a więc nawet w przypadku pracy w trudno dostępnych miejscach oraz niewygodnych pozycjach zagwarantowana jest ergonomia i komfort na najwyższym poziomie

 

Już teraz zaopatrz się w to i inne elektronarzędzie z serii Bosch Professional Pro-Mix i stwórz doskonały zestaw. Ten i inne produkty znajdziesz na stronie bimex.pl

pixel