Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezprzewodowa moc z Bosch Professional - GOP 18V-28

2022-07-05
Bezprzewodowa moc z Bosch Professional - GOP 18V-28

Poznaj bezprzewodową moc z Bosch Professional! 

Bezprzewodowe elektronarzędzia prosto od renomowanej niemieckiej marki Bosch Professional to doskonała propozycja dla osób, które pracują w trudnych warunkach, a wszelkie przewody jedynie utrudniałyby wykonywanie czynności. Akumulatorowe odpowiedniki są więc idealną opcją, która pozwala na dużo większą mobilność, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i odpowiedniej mocy. Takie rozwiązanie pozwala w pełni skoncentrować się na wykonywanej pracy i nie myśleć o uciążliwym okablowaniu podczas pracy na wysokości bądź w pozycji, która wymaga od nas trzymania narzędzia nad głową.

Poznaj GOP 18V-28!

GOP 18V-28 to urządzenie wielofunkcyjne prosto od renomowanej marki Bosch Professional. Narzędzie zasilane jest akumulatorem litowo-jonowym, dzięki któremu urządzenie jest niezwykle mobilne. GOP 18V-28 został wyposażony w liczne systemy mające na celu podniesienie komfortu oraz zwiększenie bezpieczeństwa podczas pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada lampkę LED, która ułatwia pracę przy słabej widoczności.  

Wysoka wydajność z bezszczotkowym silnikiem! 

Urządzenie wielofunkcyjne GOP 18V-28 zostało wyposażone w niezwykle wydajny silnik bezszczotkowy, który zapewnia optymalną moc i dorównuje osiągami urządzeniom zasilanym sieciowo. Dzięki systemowi Constant Speed, który elektronicznie reguluje prędkość, urządzenie pracuje ze stałą prędkością dostosowaną do przyłożonego obciążenia. Taki zabieg pozwala maksymalnie zwiększyć osiągi!

Jeszcze prostsza obsługa! 

GOP 18V-28 to narzędzie kategorii StarlockPlus, co pozwala na znacznie szybsze tempo pracy. Co więcej, urządzenie zostało wyposażony w efektywny system Snap In, który umożliwia beznarzędziową wymianę niezbędnego osprzętu w ciągu zaledwie 3 sekund! Warto również wspomnieć, że GOP 18V-28 cechują przede wszystkim kompaktowe wymiary i niewielka waga, dzięki czemu praca będzie gładka i przyjemna. Na stronie www.bimex.pl oferujemy również szereg innych narzędzi wielofunkcyjnych, przekonaj się sam! 

pixel