Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezprzewodowa moc z Bosch Professional - GSA 18 V-LI

2022-07-05
Bezprzewodowa moc z Bosch Professional - GSA 18 V-LI

Poznaj bezprzewodową moc z Bosch Professional! 

 

Bezprzewodowe elektronarzędzia prosto od renomowanej niemieckiej marki Bosch Professional to doskonała propozycja dla osób, które pracują w trudnych warunkach, a wszelkie przewody jedynie utrudniałyby wykonywanie czynności. Akumulatorowe odpowiedniki są więc idealną opcją, która pozwala na dużo większą mobilność, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i odpowiedniej mocy. Takie rozwiązanie pozwala w pełni skoncentrować się na wykonywanej pracy i nie myśleć o uciążliwym okablowaniu podczas pracy na wysokości bądź w pozycji, która wymaga od nas trzymania narzędzia nad głową

Poznaj GSA 18V-LI!

 

GSA 18V-LI to wydajna piła szablasta prosto od Bosch Professional zasilana 18 V akumulatorem litowo-jonowym, który gwarantuje długą pracę na jednym ładowaniu! Urządzenie posiada szereg specjalnych systemów, które mają za zadanie zwiększyć ergonomię, a także podnieść komfort pracy.

Ponadto, GSA 18V-LI została zaprojektowana tak, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo podczas pracy, świadczy o tym chociażby fakt o zastosowaniu akumulatora - brak możliwości przecięcia przewodu podczas użytkowania.

Jeszcze większa moc!

 

Piła szablasta GSA 18V-LI została wyposażona w wydajny silnik elektryczny o mocy aż 1300 watów, który potrafi rozpędzić brzeszczot do 2900 suwów na minutę. Co więcej, jednostka napędowa została zaopatrzona w nowoczesny system Constant Electronic, który przystosowuje urządzenie do nawet najbardziej wymagających zadań!  Sam silnik posiada możliwość regulacji prędkości obrotowej, co pozwala dostosować parametry do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, stała oscylacja brzeszczotu gwarantuje szybkie tempo cięcia.

Komfort przede wszystkim!

 

GSA 18V-LI została wyposażona w liczne systemy, które mają podnieść komfort i zwiększyć bezpieczeństwo podczas pracy z urządzeniem. Jednym z nich jest system Vibration Control, którego zadaniem jest niwelowanie drgań powstałych na skutek kontaktu brzeszczotu z przedmiotem obrabianym. Dodatkowo, system równoważenia masy pozwala na oszczędność siły i zwiększenie komfortu podczas dłuższych robót. Te i wiele innych zalet świadczą o sile bezprzewodowych elektronarzędzi Bosch Professional, nie czekaj i sprawdź już teraz!

Polecane

pixel