Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Finansowanie PLUS czyli nowość od Festool

2022-07-04

Skorzystaj z bogatej oferty marki Festool! 

 

Renomowana marka Festool to bezapelacyjny lider na rynku elektronarzędzi. Każdy produkt wykonywany jest z największą precyzją i dbałością o szczegóły z zachowaniem niemieckich standardów - wszystko po to, aby zagwarantować najwyższą jakość i wydajność. Produkty marki Festool to zaawansowany sprzęt dla profesjonalistów, w który już teraz możesz wyposażyć swój warsztat czy firmę budowlaną. To doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się bliżej nowemu programowi FinansowaniePLUS realizowanego przez Siemens Financial Services! 

Poznaj FinansowaniePLUS od Festool! 

 

FinansowaniePLUS to nowy program renomowanej marki Festool, realizowany przez Siemens Financial Services.

 

Program skierowany jest przede wszystkim do przedsiębiorców i osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Pozwala na wymianę bądź dodatkowe wyposażenie arsenału narzędziowego w nowy sprzęt prosto od marki Festool.

 

Poznaj korzyści FinansowaniePLUS!

FinansowaniePLUS - Większa płynność finansowa 

 

Dostosuj miesięczne raty do swoich możliwości finansowych i ciesz się jakością oferowaną przez Festool. Skorzystaj z systemu ratalnego, który pozwoli Tobie na większą swobodę finansową oraz brak konieczności jednorazowej inwestycji.

 

Ogromną zaletą programu jest również fakt, że to Ty jesteś właścicielem sprzętu od samego początku, więc bez żadnych komplikacji możesz wykorzystać elektronarzędzia do nawet najcięższych prac. Taka możliwość to niewątpliwie duże udogodnienie, szczególnie dla tych, którzy pracują w ekstremalnych warunkach a sprzęt jest poddany dużym obciążeniom. 

FinansowaniePLUS to większa przejrzystość i bezpieczeństwo! 

 

Kontroluj swoje finanse i koszty dzięki kompleksowej usłudze oferowanej przez Festool. Ponadto, konto klienta MyFestool oferuje Tobie dostęp do przeglądu posiadanych narzędzi, dzięki czemu zyskujesz pełną kontrolę nad posiadanymi produktami! 

 

Program FinansowaniePLUS zawiera także bezpłatną gwarancję all-inclusive, która zabezpiecza Cię przed nieprzewidzianymi kosztami, które mogłyby uprzykrzyć życie. Co więcej, sprzęty w razie defektu bądź usterki podlegają darmowej naprawie w renomowanym serwisie Festool oraz finansowane przez Ciebie produkty są chronione przed kradzieżą.

 

Poznaj warunki FinansowaniePLUS!

 

  • Opłata początkowa to jedynie 5% wartości finansowania przy pierwszej racie
  • Czas finansowania to 36 miesięcy 
  • Stałe, równe i przewidywalne raty 
  • Brak opłat manipulacyjnych 
  • Brak opłat za użytkowanie 
  • Brak dodatkowych zabezpieczeń majątkowych, dzięki Gwarancji All-Inclusive

 

Poznaj finansowaniePLUS i kliknij TUTAJ, aby skorzystać z kalkulatora i obliczyć indywidualny przykład finansowania.

Polecane

pixel