Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jeszcze więcej mocy z GAS 18V-10 L od Bosch Professional

2022-07-15
Jeszcze więcej mocy z GAS 18V-10 L od Bosch Professional

Poznaj nową jakość ssania z GAS 18V-10 L od Bosch Professional!

Czystość w miejscu pracy to podstawa, jednak bez właściwego sprzętu utrzymanie porządku jest praktycznie niemożliwe. Podczas prac takich jak np. wiercenie, szlifowanie czy wyrzynanie powstawanie dużej ilości szkodliwego pyłu jest nieuniknione - to doskonała okazja aby zadbać o swoje zdrowie i zaopatrzyć się w mobilny odkurzacz, dzięki któremu zadbamy o właściwą higienę pracy. 

Dlaczego akurat GAS 18V-10 L?

Odkurzacz przemysłowy GAS 18V-10 L to wydajny i mobilny sprzęt od renomowanej marki Bosch Professional, który dzięki integracji z pozostałymi elektronarzędziami umożliwia bieżące odsysanie pyłów. Nowoczesny system rotacyjnego obiegu powietrza Bosch Airflow jest gwarancją stałego przepływu i optymalnej mocy ssania przez cały czas użytkowania. Odkurzacz doskonale sprawdzi się do pracy zarówno na mokro, jak i na sucho - został odznaczony klasą ochrony przeciwpyłowej L. Klasa L informuje o tym, że odkurzacz dostosowany jest do filtracji pyłów gipsowych oraz pyłów z obróbki drewna.

Poznaj zalety GAS 18V-10 L!

  • Wysoka wydajność ssania dzięki zastosowaniu specjalnej technologii rotacyjnego przepływu powietrza Bosch Airflow
  • Dzięki akumulatorowemu zasilaniu GAS 18V-10 L jest łatwy w transporcie i nie posiada uciążliwego okablowania 
  • Dzięki integracji z pozostałymi elektronarzędziami Bosch Professional umożliwia bieżące odsysanie pyłów
  • Przystosowany do pracy na sucho i mokro 
  • Szybkie czyszczenie i konserwacja dzięki systemowi Click&Clean 
  • Wbudowany wskaźnik poziomu naładowania akumulatora 
  • Cała gama dedykowanych akcesoriów od renomowanej niemieckiej marki Bosch Professional

Jeszcze większa mobilność z akumulatorem 18V! 

GAS 18V-10 L to jeszcze większa mobilność i możliwości - wszystko dzięki zastosowaniu akumulatorowego zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz cieszyć się wydajnym odsysaniem pyłów nawet w miejscach, w których dostęp do elektryczności jest mocno ograniczony! Akumulator to także brak uciążliwego okablowania, które nieraz plącze się podczas transportu.

Jeden akumulator - wiele urządzeń! 

Elektronarzędzia zasilane akumulatorem mają jedną, ogromną zaletę - jeden akumulator możesz wykorzystać do wielu urządzeń! Poznaj bogatą ofertę elektronarzędzi akumulatorowych Bosch Pro-Mix 12 V18 V od Bosch Professional i ciesz się większą mobilnością już dziś!

Wysokowydajna obróbka drewna z GAS 18V-10 L

Dzięki filtracji klasy pyłowej L odkurzacz GAS 18V-10 L przystosowany jest do pyłów powstałych podczas obróbki drewna. To doskonała aby połączyć wyrzynarkę Bosch Professional z odkurzaczem przemysłowym i nie martwić się o czystość w miejscu pracy. Poniżej przedstawiamy listę wyrzynarek kompatybilnych z GAS 18V-10 L. 

 

Polecane

pixel