Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Profesjonalna obróbka drewna z Bosch Professional - GST 18V-LI S

2022-07-15
Profesjonalna obróbka drewna z Bosch Professional - GST 18V-LI S

Poznaj wyrzynarkę GST 18V-LI S od Bosch Professional! 

Akumulatorowe urządzenia podbijają świat elektronarzędzi - są wydajne, mobilne i nie posiadają uciążliwego okablowania. W przypadku wyrzynarek ma to kolosalne znaczenie, ponieważ wystarczy chwila nieuwagi i przewód sieciowy mógłby zostać przerwany. Wyrzynarka GST 18V-LI od renomowanej niemieckiej marki Bosch Professional umożliwia wysokowydajną obróbkę drewna - wejdź do świata Bosch Pro-Mix i poznaj bezprzewodową moc elektronarzędzBosch Professional już dziś! 

Dlaczego akurat GST 18V-LI S? 

Wyrzynarka GST 18V-LI S to doskonały wybór dla wszystkich osób, które pracują przy obróbce drewna - dzięki zasilaniu 18 V akumulatorem dostarcza do układu odpowiednią ilość mocy, będąc jednocześnie niezwykle kompaktowym urządzeniem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów sama wyrzynarka jest bardzo solidna, co więcej, producent zapewnia aż 3 letnią gwarancję! 

Najważniejsze zalety GST 18V-LI S

  • GST 18V-LI S została wyposażona w uchwyty SDS umożliwiające beznarzędziową wymianę brzeszczotów!
  • Zwarta i kompaktowa konstrukcja, która zwiększa wygodę i podnosi jakość wykonywanej obróbki 
  • Bosch Heavy Duty - Moc, wydajność i wytrzymałość w nowej odsłonie 
  • Możliwość integracji z odkurzaczem mobilnym w celu bieżącego odsysania pyłów 
  • Duża ilość dedykowanego osprzętu od Bosch Professional 
  • Jeszcze dłuższa żywotność i aż 3 lata gwarancji!
  • Szybka i sprawna wymiana akumulatora 

Poznaj bezprzewodową moc z Bosch Professional! 

Zastosowanie akumulatorów litowo-jonowych o napięciu wyjściowym 18 V pozwala uzyskać odpowiednią moc i konkurencję dla urządzeń sieciowych - mimo ograniczonego czasu pracy urządzenia akumulatorowe stanowią bardzo silną grupę na rynku elektronarzędzi. Ich zdecydowaną zaletą jest możliwość wykorzystania tego samego akumulatora do kilku różnych urządzeń! Akumulatorowe zasilanie to także większe bezpieczeństwo - w przypadku narzędzi tnących (takich jak np. wyrzynarki) istnieje ryzyko przecięcia przewodu zasilającego, co może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji - to kolejny powód, dla których akumulatorowe elektronarzędzia zyskują coraz to większą popularność

Wydajna obróbka z profesjonalnym osprzętem! 

Nawet najbardziej wydajne urządzenie bez odpowiedniego osprzętu jest bezużyteczne. Poznaj bogatą ofertę brzeszczotów od Bosch Professional dedykowanych do wyrzynarek i ciesz się efektywną obróbką drewna już teraz! 

Z czego zrobione są brzeszczoty? 

Do wysokowydajnej obróbki drewna konieczne jest zastosowanie odpowiedniego rodzaju osprzętu. Materiał narzędziowy powinien cechować się dużą twardością i odpornością na ścieranie - z tego względu brzeszczoty do wyrzynarek najczęściej produkuje się z wysokowęglowej stali narzędziowej (HCS - High Carbon Steel) oraz stali szybkotnącej (HSS - High Speed Steel). Takie brzeszczoty odznaczają się dużą efektywnością pracy - wszystkie elementy osprzętu od Bosch Professional są wykonane ze stali najwyższej jakości.

Lista dedykowanych brzeszczotów do GST 18V-LI S:

Te i jeszcze więcej dedykowanego osprzętu Bosch Professional jest dostępne na stronie bimex.pl!  

Polecane

pixel