Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Profesjonalne odsysanie pyłów z Bosch Professional

2022-07-04

Profesjonalne odsysanie z Bosch Professional! 

 

Powstające podczas obróbki pyły to jeden z największych intruzów, na którego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Zalegające w zatokach i wdychane cząsteczki ubytku mogą okazać się bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia, więc kluczowe jest, aby odpowiednio zadbać o ich bieżące usuwanie. W tym celu doskonale sprawdzą się profesjonalne odkurzacze przemysłowe marki Bosch Professional, które w połączeniu z elektronarzędziami Bosch tworzą zintegrowany i wydajny system gotowy do pracy nawet w ekstremalnych warunkach!

 

Wybierz sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb!

 

Wybieraj spośród wielu modeli dostępnych na naszej stronie i ciesz się wydajną i ergonomiczną pracą. Każdy z odkurzaczy z oferty dostosowany jest do klasy pyłów L oraz M, a więc doskonale sprawdzi się podczas zdecydowanej większości prac z elektronarzędziami, zarówno w domowym zaciszu, jak i na placu budowy.

Szczególnie polecane modele marki Bosch Professional to: GAS 35 L SFC, GAS 12-25 Heavy Duty oraz GAS18V-1. Każdy z nich dostosowany jest do innego rodzaju pracy, co daje jeszcze większe możliwości!

Bosch Professional GAS 35 L SFC

 

To prawdziwy tytan jeśli chodzi o wydajność, dostosowany do pracy na mokro i sucho doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Jednostkę zasila silnik z turbiną o mocy 1200 W, który potrafi wygenerować podciśnienie sięgające około 250 mbar oraz zasysać powietrze z zawrotną prędkością aż 74 litrów na sekundę! 

 

Odkurzacz ten jest certyfikowany na klasę ochrony przeciwpyłowej L, zgodną z normą UE, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki standard ochrony w miejscu pracy. 

 

Jedną z wielu zalet GAS 35 L SFC jest możliwość bieżącego odsysania pyłów, co jest niezmiernie ważne i konieczne dla naszego zdrowia podczas obróbki i pracy z elektronarzędziami. Z tego względu, odkurzacz doskonale sprawdzi się np. w typowych zadaniach budowlanych, przy obróbce drewna, podczas szlifowania oraz podczas usuwania pyłów gipsowych 

Bosch Professional GAS 12-25 Heavy Duty

 

To nieco mniejszy brat poprzednika, bo ważący zaledwie 9 kg odkurzacz przemysłowy doskonale sprawdzi się podczas pracy na mokro i sucho. Wyposażony w wydajny silnik o mocy 1250 W, potrafi ssać powietrze z prędkością aż 65 l/s, generując podciśnienie 200 mbar. 

 

Odkurzacz certyfikowany jest na klasę filtracji L, którą gwarantuje zastosowany filtr HEPA H13, blokujący niemalże 99,95% cząsteczek szkodliwego pyłu! To bezapelacyjny must-have i obowiązkowy sprzęt na każdym placu budowy i nie tylko. Przy połączeniu z odpowiednimi akcesoriami tworzy zgrany i zintegrowany zespół gotowy do pracy w ekstremalnych warunkach.

GAS 12-25 Heavy Duty posiada zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 25 litrów i zasilany jest sieciowo (prądem 230 V).

Bosch Professional GAS18V-1

 

To sprzęt zdecydowanie inny od dwóch poprzednich propozycji. Cechuje go duża mobilność, kompaktowe wymiary i przy tym stosunkowo duża wydajność. To urządzenie doskonale sprawdzi się podczas nieskomplikowanych prac w domowym zaciszu oraz dokładnym oczyszczeniu wszystkich zakamarków i trudno dostępnych miejsc, w których zalega kurz i szkodliwy pył. 

 

Pomimo niewielkich gabarytów GAS18V-1 posiada klasę filtracji przeciwpyłowej L, zgodną z wytycznymi UE. Zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym 18 V, który pozawala na długi czas pracy wynoszący 7 min/Ah

Jego waga wynosi zaledwie 1,3 kg, co pozwala na ergonomiczną i wydajną pracę.

Dobierz akcesoria i stwórz zintegrowany system! 

 

Dobierz odpowiednie akcesoria i ciesz się możliwościami, jakie oferuje środowisko Bosch Professional. Wybierz profesjonalny odkurzacz dostosowany do Twoich potrzeb i zadbaj o swoje zdrowie w miejscu pracy! Szeroki wachlarz akcesoriów kompatybilnych z elektronarzędziami i odkurzaczami przemysłowymi umożliwia stworzenie zintegrowanego systemu, który odpowiada za bieżące usuwanie zanieczyszczeń, a także pozwala zaoszczędzić czas i zmaksymalizować wydajność i ergonomię pracy.

Polecane

pixel