Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Platforma Bosch PRO360
Bosch PRO360 to platforma, która zapewnia dostęp do różnych usług Bosch Professional. Po jednorazowej rejestracji zyskujesz stały dostęp do aktualnych i przyszłych funkcji, w tym przedłużenia gwarancji na swoje elektronarzędzia, akumulatory i ładowarki do 3 lat.
Czytaj więcej
 NAC - 7 lat gwarancji
Jeśli zakupiłeś kosiarkę spalinową w 2023 roku, możesz skorzystać z promocji „7 lat gwarancji z NAC”. Promocja dotyczy kosiarek spalinowych, których producentem i dystrybutorem jest firma NAC Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Zwiększ wydajność obróbki z Bosch Professional - brzeszczoty do drewn

Samo elektronarzędzie to nie wszystko - bez odpowiedniego osprzętu nawet najbardziej zaawansowane urządzenie nie będzie pozwalało na wydajną pracę. Dlatego tak wielu producentów dokłada wszelkich starań, aby osprzęt był najwyższej możliwej jakości. Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych brzeszczotów Bosch Professional i zwiększ wydajność swojej pracy już dziś!

Czytaj więcej
Dedra - 3 lata dodatkowej gwarancji

Zakupiłeś produkt marki Dedra po 1.06.2022? Jeżeli tak, to doskonale się składa - od teraz możesz cieszyć się rozszerzoną gwarancją na dodatkowe 36 miesięcy! Kliknij i sprawdź czy Twój produkt kwalifikuje się do oferty!

Czytaj więcej
pixel