Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gardena

( ilość produktów: 201 )

Poznaj historię marki GARDENA 

GARDENA to niemiecka firma założona w 1961 w miejscowości Ulm przez Wernera Kressa i Eberharda Kastnera. Z początku przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą i dystrybucją francuskich narzędzi ogrodowych. W 1968 roku doszło do przełomowego momentu w firmie i od tamtego czasu na rynek została wprowadzona linia GARDENA System  oferująca popularne szybkozłączki, które dzięki swojej prostocie opanowały rynek. Zaledwie kilka lat później, bo w 1973 roku niemiecka firma wprowadziła na rynek swoje pierwsze bezprzewodowe urządzenia ogrodowe - nożyce do trawy Accu Grande. W 1990 roku Gardena weszła na nowy poziom urządzeń akumulatorowych - wydajne akumulatory litowo-jonowe były kompatybilne z wszystkimi elektronarzędziami GARDENA! Początek XXI wieku to wciąż stały rozwój i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i partnerów biznesowych - w 2007 związała się z grupą Husqvarna. Dzisiaj GARDENA to zdecydowany lider na rynku ogrodowym - oferuje kompleksowy wybór od najprostszych narzędzi do zaawansowanych robotów koszących wyposażonych w sztuczną inteligencję. Poznaj bogatą ofertę produktów marki GARDENA już teraz! 

GARDENA - lider w Twoim ogrodzie! 

Marka GARDENA od ponad 60 lata stara się rozwijać swoją ofertę i podążać za wszelkimi nowinkami ze świata techniki - dzięki temu wszystkie sprzęty tej marki wykonane są z najwyższą, niemiecką jakością oraz produkowane w oparciu o najnowsze technologie. Wydajna seria kosiarekpodkaszarek akumulatorowych to bezprzewodowa moc w Twoim ogrodzie - jeden akumulator zasili wiele urządzeń, dzięki czemu będziesz mógł pozwolić sobie na większą swobodę i brak konieczności pracy z uciążliwym okablowaniem. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się roboty koszące GARDENA SILENO+ i SILENO LIFE, dzięki którym trawnik w naszym ogrodzie będzie wyglądał niczym murawa na stadionie piłkarskim.

GARDENA - kompleksowe rozwiązanie dla ogrodu 

To, co wyróżnia markę GARDENA na rynku to ogromny wybór i kompleksowa oferta - od najprostszych akcesoriów do zaawansowanych robotów koszących. Taka rozbieżność pozwala stworzyć spójny i wydajny ekosystem - różnorodność dedykowanego osprzętu daje jeszcze większe możliwości i korzyści. Wiele funkcjonalności zostało przeniesionych także do świata mobilnego, dzięki czemu sterowaniem i parametrami niektórych urządzeń GARDENA możesz sterować z poziomu własnego smartfona! Wejdź do innowacyjnego świata GARDENA i poznaj rozwiązania ogrodowe na miarę XXI wieku!

pixel