Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki do trawy elektryczne i spalinowe - zależnie od potrzeb!

2023-06-21
Kosiarki do trawy elektryczne i spalinowe - zależnie od potrzeb!

Każdy, kto pragnie utrzymać swój trawnik w dobrej kondycji, powinien wyposażyć się w wydajną kosiarkę. To trochę tak, jak z wizytą u fryzjera - chcemy być obsłużeni szybko i dobrze. Dokładnie tak samo jest z naszym trawnikiem - do tego właśnie potrzebna nam dobra kosiarka.

Jaka kosiarka do ogrodu będzie najlepsza?

Na rynku znajdziemy szeroki wybór kosiarek, natomiast wyróżnia się ich dwa typy: kosiarki elektryczne i spalinowe. Dodatkowo, elektryczne możemy podzielić na sieciowe i te z akumulatorem. To, która kosiarka będzie lepsza, zależy tylko od naszych potrzeb i preferencji. Jeden i drugi typ ma swoje wady i zalety. Kosiarki spalinowe to doskonały wybór dla osób, które koszą często i koszą duże powierzchnie. Bak zalany do pełna starcza na dłużej niż akumulator, a samo urządzenie nadal pozostaje bezprzewodowe (brak podłączenia do sieci). To, co przyciąga klientów do kosiarek spalinowych to również ten charakterystyczny zapach ... niektórzy go wprost uwielbiają!

Jeden akumulator - wiele możliwości

Jeżeli jednak kosiarka spalinowa to nie wybór dla nas, warto pochylić się nad pozycjami zasilanymi akumulatorem. Sprawa jest niezwykle prosta - wybierając ten rodzaj zasilania możemy napędzić również inne elektronarzędzia. Tak więc tylko jeden akumulator spełni wiele potrzeb! Warto w tym miejscu wspomnieć, że akumulatory takich marek jak: AL-KO, Makita, czy Bosch zielony są ze sobą kompatybilne, co daje nam dużo więcej możliwości!

Nawozy do trawy i kwiatów - wydajna pielęgnacja

Każdy pragnie, by jego trawnik wyróżniał się na tle innych. Każdy trawnik wymaga koszenia i nawadniania. Najładniejszy trawnik natomiast wymaga dobrego nawozu - i nie ma tu drogi na skróty. Na naszej stronie oferujemy szeroki wybór wydajnych nawozów do trawy i roślin. Poniżej zestawiliśmy kilka pozycji najczęściej wybieranych przez naszych klientów:

Polecane

pixel