Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia warsztatowe i budowlane Makita

( ilość produktów: 129 )

Poznaj historię marki Makita 

Makita to japońska marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości elektronarzędzi. Jej historia sięga 1915 roku, kiedy to w japońskim mieście Nagoia Pan Mosaburo Makita otworzył sklep, który z początku zajmował się naprawą i sprzedażą silników. W 1958 roku Makita wprowadziła na rynek japoński pierwszy strug elektryczny, który rok później podbił także rynek australijski. To wtedy Makita oficjalnie przebranżowiła się i zaczęła produkować elektronarzędzia. W 1969 roku wprowadzili na rynek jedną z pierwszych wiertarek akumulatorowych - od tamtego czasu Makita jest światowym liderem na rynku elektronarzędzi. 

Japońska innowacja z Makita 

Japonia to kraj, który bez wątpienia kojarzy się z najnowszymi technologiami i innowacyjnością - takie właśnie cechy przejawiają także produkty japońskiej marki Makita, która oferuje szeroki wybór nowoczesnych urządzeń akumulatorowych i nie tylko! Wysoka jakość wykonania i wykorzystanych materiałów to jeszcze większa żywotność, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się swoim sprzętem przez długie lata! Poniżej przedstawiamy listę najchętniej kupowanych produktów Makita.

Lista najchętniej kupowanych przez klientów produktów Makita:

Gwarancja jakości Makita 

Wybierając elektronarzędzia marki Makita w pakiecie oprócz profesjonalnego urządzenia dostajesz także gwarancję jakości i długiej żywotności - producent na wybrane produkty oferuje aż 3-letnią gwarancję! Kup produkty Makita i ciesz się ogromną mocą elektronarzędzi już teraz!

pixel