Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Boll

( ilość produktów: 57 )

Poznaj markę BOLL! 

BOLL to polska firma założona w 1993 roku w Zielonej Górze. Specjalizuje się w produkcji specjalistycznych środków chemii samochodowej - głównie lakierów i artykułów do polerowania blachy samochodowej. Dzięki stałemu rozwojowi i badaniu potrzeb rynku firma BOLL jest solidnym graczem na rynku chemii samochodowej. Stale wzbogaca swoją ofertę i stara się maksymalnie dopasować do wymagań stawianych przez klientów. 

Wydajna ochrona i konserwacja karoserii z BOLL

Aby zadbać o dobrą kondycję karoserii naszego samochodu konieczna jest właściwa pielęgnacja i użycie odpowiednich środków. Zwykły lakier nie jest w stanie zabezpieczyć karoserii przed korozją oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Do takich zadań świetnie sprawdzą się produkty marki BOLL, poniżej przedstawiamy zestawienie kilku najsilniejszych pozycji do ochrony karoserii: 

Lista najskuteczniejszych środków do ochrony karoserii BOLL:

Wybieraj spośród wielu dostępnych wariantów i kolorów produktów kosmetyki samochodowej, dostępnych na stronie bimex.pl. 

Zadbaj o lakier z BOLL 

Firma BOLL oprócz bogatej oferty środków do konserwacji oferuje także wydajne środki lakiernicze. To doskonała opcja do wyposażenia swojego warsztatu w nowe pozycje. Ponadto, marka jest także dystrybutorem szerokiej gamy akcesoriów do polerowania, dzięki czemu Twoje auto zabłyszczy jakby dopiero wyjechało z salonu!

pixel