Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czyściwa warsztatowe

( ilość produktów: 2 )
Widok

Czyściwo maszynowe - stworzone do brudnej roboty! 

Praca w warsztacie (szczególnie samochodowym) często wiąże się z koniecznością obcowania z rozmaitymi smarami, olejami i innymi tłustymi preparatami, bez których silniki i przekładnie zębate nie mogłyby istnieć. Niestety, często dochodzi także do sytuacji, w których nieomieszkanie zdarzy się ubrudzić dłonie bądź inny element, który nie powinien być nasmarowany. Czasami bywa również tak, że ilość smaru jest zbyt duża i należy ją czymś usunąć - do tego celu doskonale sprawdzi się czyściwo warsztatowe! Skończ z wykorzystywaniem starych ubrań jako szmatki, wyposaż swój warsztat w dobre czyściwo i usuń nadmiar smaru! 

Do czego służy czyściwo?

Czyściwo najczęściej wykorzystuje się do czyszczenia powierzchni ze smarów i olejów. Współczesne tworzywa warsztatowe wykonane są z takich materiałów, które doskonale wchłaniają wszelkie rozpuszczalniki, oleje i smary, dzięki temu możemy zadbać o właściwą higienę pracy, a także wydajnie usuwać nadmiar tłustych środków. Suche czyściwo to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się oleju czy smaru z naszych dłoni - większość tłuszczów (np. oleje) są lżejsze od wody, przez co zwykłe opłukanie dłoni czy zabrudzonej powierzchni bieżącą wodą nie byłoby wystarczające. 

Zastosowania czyściwa:

  • Czyściwo do wycierania łańcucha motocyklowego i rowerowego 
  • Do czyszczenia dłoni i zabrudzonych powierzchni 
  • Czyściwo do piast 
  • Czyściwo do opon 

Jeżeli zastanawiasz się gdzie kupić najlepsze czyściwo, koniecznie zajrzyj na stronę bimex.pl! W swojej ofercie posiadamy produkty takie jak: czyściwo warsztatowe z trykotu 10 kg. Czyściwa z trykotu cechują się bardzo dobrym splotem, dużą wchłanialnością i elastycznością - to wybór wprost idealny do Twojego garażu, nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

pixel