Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ALTAX

( ilość produktów: 20 )

Poznaj ALTAX! 

ALTAX to obecnie zdecydowany lider na rynku farb i impregnatów do drewna i metalu. Firma została założona w 1988 roku w Brodziszewie niedaleko Poznania, a w 2009 roku przejęta przez amerykański koncern - Sherwin-Williams, który odpowiada za zabezpieczenie słynnego Golden Gate, napisu Hollywood w Los Angeles czy Statue of Liberty w Nowym Jorku! Poznaj bogatą ofertę farb i impregnatów marki ALTAX dostępnych na stronie bimex.pl!

Zabezpiecz drewno z ALTAX!

Poznaj szeroką ofertę impregnatów do drewna ALTAX - to wysokowydajne i niezawodne impregnaty, które umożliwiają kompleksową ochronę drewna przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych i nie tylko! Wybieraj spośród wielu kolorów i zadbaj o swoje meble ogrodowe, taras czy altankę. Popularne kolory impregnatów to: kasztan, mahoń i orzech. Jeżeli zależy Tobie na wieloletniej ochronie - koniecznie zapoznaj się z ofertą impregnatów ALTAX na bazie żywicy. Impregnaty żywiczne dzięki swojej strukturze pozwalają zachować żywotność drewna nawet do 9 lat - doskonale sprawdzą się do zabezpieczania tarasu, altan i innych drewnianych powierzchni w Twoim ogrodzie! 

Olej do drewna ALTAX - jeśli impregnat to za mało

Jeżeli impregnat to za mało warto przyjrzeć się ofercie olei do drewna od marki ALTAX - te produkty gwarantują jeszcze większą ochronę i trwałość. Doskonale sprawdzą się do zabezpieczenia powierzchni tarasów, podłóg czy pomostów. Oleje marki ALTAX wykonywane są na bazie oleju tungowego - najtrwalszego oleju naturalnego na świecie! 

Emalie ALTAX - nie tylko do drewna! 

Poznaj szeroką gamę emalii od firmy ALTAX - ten rodzaj produktów stosowany jest do zabezpieczania przed czynnikami atmosferycznymi powierzchni wykonanych z drewna i innych materiałów, takich jak: beton, tworzywa sztuczne, aluminium, ocynk czy pcv. Emalie ALTAX chronią i gwarantują ochronę przez okres aż 7 lat! To doskonała propozycja do zabezpieczenia np. płotu przed szkodliwym działaniem pogody bądź innych czynników. Wybieraj spośród wielu kolorów i pojemności dostępnych na stronie bimex.pl!

pixel