Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cellfast

( ilość produktów: 285 )

Poznaj Cellfast! 

Cellfast to polska firma założona w 1990 roku w Krośnie - obecnie jest liderem na polskim rynku i czołowym graczem na skalę Europy i Świata. Firma rozpoczęła swoją historię od produkcji węży ogrodowych i do dzisiaj jest to jej sztandarowy produkt - ponadto Cellfast oferuje szeroki wybór wielu innych akcesoriów ogrodowych takich jak: zraszacze, przyłącza, wózki na węże i wiele innych akcesoriów do Twojego ogrodu!

Obecnie firma Cellfast prowadzi szeroką działalność w Polsce i Wschodniej Europie. Dysponują kilka zakładów produkcyjnych i bogatą siatkę eksportową. Ich produkty to przede wszystkim wysoka jakość i najnowsze technologie - poznaj ofertę marki Cellfast na stronie bimex.pl. 

Węże ogrodowe Cellfast

Węże ogrodowe to bez wątpienia sztandarowy produkt Cellfastu - jednakże poza wężami marka oferuje szeroki wybór akcesoriów do węży, takich jak popularne szybkozłączki, stojaki i wiele innych. W przypadku węży - cechują się one wysoką jakością i trwałością, są niezwykle elastyczne, kilkuwarstwowe i odporne na działanie promieni UV i splątanie. Węże dostępne są w różnych długościach najczęściej: 50 m, 25 m, 20 m i średnicach: 1/2" i 3/4".

Lista najpopularniejszych węży ogrodowych Cellfast: 

Kiedy zaopatrzymy się już w wąż ogrodowy warto przyjrzeć się bliżej stojakom na węże, a także przyłączom, zraszaczom i całej gamie innych akcesoriów do węży. 

Cellfast - wszystko co potrzebne dla Twojego ogrodu 

Poza wężami i akcesoriami do nich firma Cellfast oferuje także szeroki wybór wielu innych akcesoriów i narzędzi ogrodowych. Poznaj obrzeża ogrodowe Cellfast i zadbaj o właściwy porządek na Twoim ogródku. Jeżeli nie interesuje Ciebie jednak wystrój trawnika, w ofercie posiadami także duży wybór szpadli, siekierek i wielu innych narzędzi przydatnych w każdym ogrodzie - nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś!

Najczęściej kupowane produkty Cellfast: 

pixel