Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Graphite

( ilość produktów: 405 )

Poznaj Graphite! 

Graphite to polska marka należąca do grupy Topex, która została założona w 1990 roku. Grupa Topex posiada 6 marek własnych, w tym jedną z nich jest właśnie Graphite. Elektronarzędzia spod tego szyldu odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania i stanowią dużą konkurencję dla graczy takich jak Bosch DIY czy Dedra. Produkty marki Graphite to także nowoczesne rozwiązania technologiczne, które potrafią odpowiedzieć na stawiane przed nimi wymagania. 

Akumulatorowa linia elektronarzędzi Graphite - poznaj system Energy+ 

Bardzo dużą grupę elektronarzędzi oferowanych przez markę Graphite stanowią urządzenia akumulatorowe z linii Energy+. To rozwiązanie pozwala na użyciu jednego akumulatora do wielu urządzeń - dzięki czemu cena pojedynczego sprzętu (body) jest dużo tańsza niż zestawu z dołączonym akumulatorem. System Energy+ pozwala w pełni wyposażyć swój warsztat i uzupełnić arsenał narzędziowy. Najpopularniejsze akumulatory to te z napięciem wyjściowym 12 V18 V - to z nimi kompatybilna jest większość elektronarzędzi.

Graphite - doskonały do ogrodu i na budowę

Marka Graphite w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz elektronarzędzi, które doskonale sprawdzą się na budowie, ale także i w ogrodzie - od młotów udarowych po kosiarki, nożyce do żywopłotu a nawet pompy. Klienci najczęściej wybierają produkty takie jak: 

Te i wiele innych produktów Graphite dostępne jest na stronie bimex.pl 

Wysoka jakość Graphite - 3 lata gwarancji na wszystkie produkty 

Marka Graphite na każdy produkt w swoim arsenale oferuje aż 3 letnią gwarancję - świadczy to o długiej żywotności i doskonałej jakości elektronarzędzi. Gwarancja obejmuje nie tylko elektronarzędzia, ale także akcesoria i dedykowany osprzęt!

pixel