Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

King Tony

( ilość produktów: 19 )

Poznaj markę King Tony!

Firma King Tony została założona w 1976 roku i do dziś jest topową marką jeśli chodzi o klucze, nasadki i inne wyposażenie warsztatowe. Produkty tej marki cechują się wysoką jakością i przekraczają normy wytrzymałościowe DIN i ANSI o niemalże 50%! To doskonała propozycja dla osób, które chciałyby wyposażyć przydomowy warsztat w nowe i wytrzymałe narzędzia i elementy osprzętu. Nie czekaj i sprawdź ofertę King Tony w sklepie bimex.pl

King Tony - jeszcze większa wytrzymałość! 

Nasadki King Tony cechują się bardzo dobrymi właściwościami wytrzymałościowymi i mechanicznymi - wszystko dzięki zastosowaniu wysoko-gatunkowej stali stopowej - chromowo-molibdenowej (cro-mo). Ten rodzaj materiału odznacza się bardzo wysokimi własnościami wytrzymałościowymi przy jednocześnie niewielkiej wadze. Struktura tego materiału dobrze pozwala także na pewną elastyczność, dlatego dobrze przenosi drgania i obciążenia - dzięki czemu doskonale nadaje się do osprzętu udarowych urządzeń. Poznaj szeroką ofertę nasadek King Tony już teraz! 

Zestaw kluczy do warsztatu! 

Kolekcjonowanie różnych wielkości kluczy, bitów i innego osprzętu jeden po drugim może być uciążliwy. Dlatego warto zaopatrzyć się w gotowy zestaw, dzięki czemu za jednym razem uzyskamy dostęp do wszystkich interesujących nas rozmiarów. Marka King Tony oferuje kompleksowe zestawy jakości kluczy płasko-oczkowychbitów - wszystkie te pozycje dostępne są na stronie bimex.pl!

 

 

pixel