Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prosperplast

( ilość produktów: 21 )

Poznaj historię Prosperplast!

Firma Prosperplast powstała w 1993 roku i od samego początku specjalizowała się w produkcji przedmiotów do domu i ogrodu, wykonanych głównie z tworzyw sztucznych. Prosperplast to polska marka, która każdy swój produkt wytwarza w Polsce - dzięki temu jakość produktów jest stale kontrolowana pod nadzorem najlepszych specjalistów. Nic dziwnego, że marka zyskała uznanie klientów z 80 państw na całym świecie.

Poznaj ofertę Prosperplast! 

Prosperplast w swojej ofercie posiada szereg rozmaitych artykułów ogrodowychskrzynek narzędziowych i pojemników wykonanych z tworzywa sztucznego. Produkty tej marki oprócz wysokiej jakości wykonania cechują się także nowoczesnym designem i wytrzymałością. Prosperplast to także doskonała okazja aby zadbać o segregację śmieci w swoim ogrodzie - do tego celu doskonale sprawdzi się zestaw 3 koszy na śmieci 25 l

Prosperplast - gwarancja jakości 

Produkty Prosperplast cieszą się uznaniem i długą żywotnością - nic dziwnego, że aby potwierdzić ich wysoką jakość producent oferuje do 2 lat gwarancji na wybrane produkty. To doskonała okazja aby zapoznać się z ofertą i poznać nowa jakość tworzyw z Prosperplast.

Greenactivity - plastik przyjazny środowisku 

Firma Prosperplast bazuje na produktach z tworzywa sztucznego, mimo tego stara się wdrażać proekologiczne rozwiązania, tak aby zadbać o środowisko - w tym celu do produkcji wykorzystuje surowce pozyskiwane z recyklingu. Produkty mimo organicznego pochodzenia cechują się dużą wytrzymałością i żywotnością, dzięki temu możemy cieszyć się nimi przez długie lata!

pixel