Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Festool - doskonałość w każdym calu

2021-08-30

Stwórz własny Ekosystem Festool

Praca z niemalże każdym elektronarzędziem wiąże się z przykrą koniecznością późniejszego odkurzania. Wiercenie, wycinanie czy nawet szlifowanie generuje niezmierzone ilości pyłu, a ten przecież nie może pozostać na miejscu pracy bądź remontu. Zwykły odkurzacz przemysłowy nie zaspokoi w pełni naszych potrzeb. Owszem, umożliwi zrobienie porządków po pracy, jednakże wciąż będzie tylko narzędziem potrzebnym do wykonania dodatkowej, często uciążliwej pracy - a to z kolei wiąże się z dodatkowym czasem, a jak wiadamo, czas - to pieniądz. 

Tu z pomocą przychodzą odkurzacze mobilne Festool z serii CLEANTEC. To właśnie one wraz z kompatybilnymi elektronarzędziami tworzą spójny ekosystem, który umożliwia bieżące odkurzanie pyłów! To prawdziwe udogodnienie i możliwość zaoszczędzenia cennego czasu!

Dodatkowo, specjalne akumulatory z systemem łączności Bluetooth w momencie rozpoczęcia pracy zdalnie załączają okurzacz mobilny z modułem, który jest podłączony do sieci. Wszystko to dla jeszcze większej wygody i komfortu!  

Połącz się z Festool Connected!

Pobierz dedykowaną alikację Festool na swój smartfon i połacz się poprzez Bluetooth z Twoimi elektronarzędziami

Jeszcze większa kontrola w zasięgu ręki! Uruchamiaj elektronarzędzia jednym kliknięciem i monitoruj na bieżąco ich stan, konfiguruj i personalizuj - wszystko po to, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

Co więcej, Festool oferuje całodobowe wsparcie! Zamówienia, porady i wsparcie techniczne - to wszystko i jeszcze więcej w dedykowanej aplikacji.

 

Niemiecka jakość w najlepszym wydaniu!

Wejdź do świata Festool i zobacz, co oznacza prawdziwa, niemiecka jakość. Najwyższej jakości materiały i komponenty, dbałość o szczegóły i niezawodne systemy sprawiają, że sprzęt oznaczony zielonym logiem to narzędzia przeznaczone dla prawdziwych fachowców.

To samo i jeszcze więcej

Festool to nie tylko profesjonalny sprzęt, ale także cała gama dodatkowego osprzętu i akcesoriów - od uchwytów wiertarskich do odzieży i artykułów dla prawdziwych fanów marki. Doskonałe systemy, wydajne jednostki napędowe i nowoczesne technologie - to właśnie jest Festool. Kliknij tutaj i przekonaj się sam.

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel