Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak dbać o samochód? - Skuteczna konserwacja z BOLL

2021-08-31

Lakier pierwsza klasa 

Arcyważną kwestią, jeżeli chodzi o stan wizualny samochodu jest oczywiście lakier. To właśnie on zaraz po marce i linii samochodu jako pierwszy rzuca się w oczy. Dla najlepszego efektu niezbędne jest utrzymywanie go w stałej czystości.

Oprócz tego doskonałym pomysłem będzie dodatkowy połysk, który mogą zagwarantować środki do jego konserwacji. 

Co więcej, istnieje szeroki wybór lakierów ochronnych i antykorozyjnych - jest to niewątpliwie obligatoryjny zabieg. W momencie, kiedy do gry wkroczy korozja, zaczną się poważne problemy, a stan lakieru z dnia na dzień będzie się pogarszał. 

Doskonałe do polerowania!

Skorzystaj z szerokiej oferty gąbeczek do polerowania prosto od rodzimej marki Boll. To właśnie one pozwolą Ci utrzymać stały połysk na wysokim poziomie. Wybieraj spośród wielu dostępnych kolorów.

Gąbeczki wyposażone są w uniwersalny gwint M14, który pasuje do większości szlifierek kątowych. Takie połączenie daje jeszcze więcej satysfakcji i możliwości. 

Zadbaj należycie o swój lakier i utrzymyj go w stałym, wysokim połysku! 

Kleje i uszczelniacze do karoserii

Często w przydomowym warsztacie przychodzi nam wykonywać drobne prace konserwatorskie. Niezmiernie ważne jest, aby stale dbać o stan i szczelność karoserii, bowiem zaniedbanie tego aspektu może doprowadzić do poważnych usterek i korozji. Zabezpiecz się i wyposaż swój arsenał w masę uszczelniającą oraz specjalistyczne środki klejąco-uszczelniające. One pozwolą Tobie należycie zadbać o stan Twojej karoserii, dzięki czemu nawet najsurowsza zima nie będzie dla Ciebie i Twojego lakieru żadną przeszkodzą.  

Zyskaj jeszcze więcej z Boll!

 

Skorzystaj z szerokiej gamy produktów od marki Boll, każdy z nich wyróżnia się wysoką jakością, ale także konkurencyjną ceną.

Bogata oferta pozwoli Ci wybrać odpowiedni środek, zestaw naprawczy bądź akcesorium, które posłuży Ci podczas konserwacji Twojego samochodu. 

Skorzystaj z oferty i ciesz się produktami Boll już dziś.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel