Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odkurzacze przemysłowe Karcher

( ilość produktów: 3 )

Jedna z podstawowych zasad BHP, którą kieruje się każdy pracodawca, to utrzymywanie należytego porządku na stanowiskach pracy. Z punktu widzenia bezpieczeństwa jest to szczególnie istotne w firmach produkcyjnych, remontowych i budowlanych, warsztatach czy na magazynach, gdzie sprzątanie często jest bardzo pracochłonne. W takich miejscach doskonale sprawdzają się przemysłowe odkurzacze Karcher sprzedawane przez nasz sklep internetowy Bimex. Inwestując w nie, ograniczysz czas, jaki Twoi pracownicy poświęcają na dbanie o czystość na swoich stanowiskach pracy. Zamów te urządzenia u nas, aby nawiązać współpracę z doświadczonym sprzedawcą – budujemy dobrą atmosferę!

Co różni odkurzacz przemysłowy od domowego?

Zasada działania obu tych urządzeń jest identyczna, a więc zarówno model domowy, jak i przemysłowy wciąga zanieczyszczenia. Są one także wyposażone w elastyczną rurę oraz różne końcówki do sprzątania. Jednak na tym podobieństwa się kończą i pierwsza różnica dotyczy tego, gdzie trafiają zebrane odpady.

Budowlane odkurzacze Karcher służą do wciągania m.in. gruzu czy ostrych kawałków metalu. Gdyby rzeczy te trafiały do standardowych, papierowych worków, szybko by je uszkodziły, dlatego w tym sprzęcie wykonuje się je m.in. z włókniny technicznej lub poliestru. Jednocześnie w niektórych przypadkach zastępuje się standardowe pojemniki z tworzyw sztucznych odpowiednikami metalowymi.

Kolejne cechy, które odróżniają odkurzacz przemysłowy marki Karcher od domowego, to:

  • większa moc i, co za tym idzie, siła ssania,
  • opcja sprzątania na sucho i mokro (funkcja piorąca dostępna jest w niektórych modelach),
  • możliwość wciągania zanieczyszczeń mokrych lub nawet samych płynów,
  • zwiększona wytrzymałość – odporność na pracę w trudnych warunkach, np. budowlanych.

Do czego wykorzystuje się odkurzacze przemysłowe?

Podstawową funkcją, którą pełni każdy odkurzacz przemysłowy Karcher, jest sprzątanie różnych powierzchni. Ułatwia utrzymanie porządku we wnętrzach, gdzie wykonywane są prace budowlane czy remontowe. Oprócz tego wykorzystuje się go do odkurzania m.in. w takich miejscach, jak:

  • hale produkcyjne i magazynowe,
  • biura i wielkopowierzchniowe sklepy,
  • warsztaty samochodowe oraz rzemieślnicze,
  • przydomowe garaże i piwnice.

Druga funkcja to współpraca z niektórymi elektronarzędziami. Urządzenia te mogą służyć do odciągania pyłów powstających podczas pracy np. frezarkami, pilarkami czy szlifierkami kątowymi.

Postaw na profesjonalne odkurzacze przemysłowe Karcher i oszczędzaj czas na sprzątaniu dużych powierzchni!

Wysoka wydajność działania, nowoczesne i skuteczne systemy filtrujące, ponadprzeciętna żywotność oraz przystępna cena – to kluczowe cechy, za które cenione są przemysłowe odkurzacze marki Karcher. Skorzystaj z oferty przygotowanej przez nasz sklep z narzędziami i już dziś zamów wybrany model tego urządzenia, nawiązując jednocześnie współpracę z doświadczonym sprzedawcą. Sprzęt ten ma szerokie zastosowanie w przedsiębiorstwach, w tym budowlanych, i jednocześnie przydaje się w przydomowych warsztatach czy garażach – w Bimex oferujemy elektronarzędzia do domu, ogrodu i firmy!

pixel