Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Środki do dezynfekcji rąk

( ilość produktów: 3 )

Środki do dezynfekcji - skuteczna ochrona przed bakteriami! 

Środki do dezynfekcji najcześciej wykorzystywane są do oczyszczania dłoni z bakterii - od czasów pandemii czynność ta jest wymagana w wielu miejscach, więc zapasy środków do dezynfekcji sprawdzą się wprost idealnie. Na naszej stronie posiadamy szeroki wybór środków do dezynfekcji - dostępne są zarówno środki do jednostkowego użytku (np. Żel antybakteryjny do rąk) lub środki do przemysłowego użytku (np. Płyn do dezynfekcji powierzchni 5 l Mycetox S). 

Gdzie wykorzystuje się środki do dezynfekcji? 

Obecnie środki do dezynfekcji są powszechnie wykorzystywane w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, a także praktycznie w każdym sklepie, galerii itd. Skąd bierze się wysoka skuteczność tych preparatów? Otóż zdecydowana większość środków dezynfekcyjnych posiada w swoim składzie od 60-99% czystego alkoholu, które skutecznie eliminuje bakterie. Ponadto, bardzo często środki do dezynfekcji stosuje się w następujących miejscach: 

  • W przemyśle i hodowli 
  • Do dezynfekcji kół ciężarówek 
  • Dezynfekcja obuwia pracowniczego i dezynfekcja w szpitalach zakaźnych
  • Laboratoria i zakłady o podwyższonym standardzie higieny

Wydajnym rozwiązaniem jest połączenie środka do dezynfekcji z myjką ciśnieniową - wówczas dezynfekcja powierzchni zyskuje na nowym znaczeniu! Sprawdź ofertę myjek ciśnieniowych i ciesz się wydajnym połączeniem już dzisiaj!

pixel