Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FANAR

( ilość produktów: 68 )

FANAR - lider narzędzi do obróbki skrawaniem 

FANAR to polska marka z Ciechanowa, która w 2021 roku weszła w skład grupy Sandvik, specjalizującej się w obróbce skrawaniem metali i innych gałęziach obróbki metalu. Ta współpraca pozwoliła marce FANAR wspiąć się na jeszcze wyższy poziom świadczonych usług - ich produkty cieszą się ogromną popularnością a firma dba o wysoką jakość oferowanych produktów. W ofercie marki znajdziemy narzędzia przeznaczone do frezowania, gwintowania i wiercenia, czyli min. frezy, gwintowniki, wiertła i wiele, wiele innych. 

Precyzyjne gwintowanie z FANAR! 

Narzędzia FANAR wykonywane są z wysokiej jakości stali szybkotnących (HSS - High Speed Steel), które stanowią doskonały materiał narzędziowy do obróbki skrawaniem. Stale HSS (zgodne z niemiecką normą DIN) są przede wszystkim bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie, ponadto temperatura użytkowa przekracza 600°C, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniu na skutek tarcia z innym metalem. Gwintowniki FANAR to doskonałe narzędzia do precyzyjnego wykonywania gwintów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Na naszej stronie bimex.pl w swojej ofercie posiadamy gwintowniki maszynowe i ręczne  (do gwintów wewnętrznych) oraz narzynki (do gwintów zewnętrznych). Rozmiary gwintów są zgodne z normami DIN. 

FANAR - gwarancja jakości! 

Produkty FANAR to także wysoka jakość i niezawodność - stanowi o tym gwarancja na każde narzędzie świadczona przez producenta. Firmie z Ciechanowa zaufało już wiele firm z branży motoryzacyjnej, lotniczej, medycznej i AGD - nie czekaj, zapoznaj się z ofertą na stronie bimex.pl i ciesz się wydajną obróbką już dziś! 

pixel