Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Milwaukee

( ilość produktów: 197 )

Poznaj markę Milwaukee

Milwaukee  to amerykańska firma, która została założona przez A.F. Sieberta w 1924 roku w mieście Milwaukee w stanie Wisconsin. Firma cieszy się ponad 90-letnią historią i jest jednym z największych graczy na światowym rynku elektronarzędzi. Obecnie, siedziba firmy mieści się w Brookfield, Wisconsin - to tam również znajduje się centrum logistyczne i naukowo-badawcze, gdzie opracowywane są nowe technologie. Milwaukee to marka, której produkty odznaczają się najwyższą jakością i amerykańską innowacyjnością. Na stronie bimex.pl oferujemy szeroki wybór elektronarzędzi Milwaukee - nie czekaj, zapoznaj się ofertą już dziś! 

Bezprzewodowa moc z Milwaukee

Milwaukee oferuje szeroki wybór akumulatorowych elektronarzędzi. Jako jedna z niewielu firm posiada w swojej ofercie ultra-wydajne akumulatory 18 V o pojemności aż 12 Ah (Milwaukee M18 HB12), które cieszą się ogromnym uznaniem i ponad dwukrotnie większym czasem pracy na jednym ładowaniu. Co więcej, akumulatory te są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami 18 V od Milwaukee, dzięki czemu jeden akumulator zasili wiele urządzeń! 

Poznaj bogatą ofertę elektronarzędzi Milwaukee 

Firma Milwaukee oferuje szeroki wybór asortymentu i elektronarzędzi - urządzenia te cechują się dużą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Są niezawodne i po zakupie starczają na wiele lat. Na wybrane produkty producent oferuje aż 2 lata gwarancji, dzięki czemu mamy pewność, że nie kupujemy przysłowiowego kota w worku. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych i najchętniej kupowanych elektronarzędzi Milwaukee.

Lista najchętniej kupowanych elektronarzędzi Milwaukee:

Te i wiele innych elektronarzędzi marki Milwaukee znajdziesz na stronie bimex.pl!

pixel