Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sprzęt i narzędzia ogrodnicze NAC

( ilość produktów: 77 )

Poznaj firmę NAC! 

NAC, a właściwie New American Concept to wbrew pozorom polska firma założona w 1991 roku z siedzibą w Raszynie. Od samego początku zajmowała się produkcją średniej i wysokiej klasy urządzeń do domu i ogrodu. Do dziś stanowi prawdziwą konkurencję dla marek takich jak Bosch DIY, Dedra czy Graphite, a jej produkty cieszą się uznaniem coraz szerszej grupy odbiorców. Na stronie bimex.pl posiadamy szeroki wybór produktów marki NAC, nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już dziś! 

NAC - wydajne rozwiązania do Twojego ogrodu 

Zdecydowanie jedną z najpopularniejszych grup produktów oferowanych przez NAC są kosiarki i podkaszarki. To urządzenia średniej klasy, które w zupełności spełnią oczekiwania większości klientów. Urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością - sam producent oferuje aż 2 lata gwarancji na swój sprzęt. To, co wyróżnia je w szczególności to konkurencyjna cena i szeroki wybór dodatkowego osprzętu. W ofercie dostępne są zarówno elektryczne, jak i spalinowe kosiarki. Poniżej przedstawiamy listę najchętniej kupowanych kosiarek NAC.

Najchętniej kupowane kosiarki NAC: 

Te i jeszcze więcej kosiarek znajdziesz na naszej stronie bimex.pl, nie czekaj i zapoznaj się z ofertą już teraz! 

Bezprzewodowa moc z NAC! 

Producent NAC oferuje również szeroki wybór elektronarzędzi zasilanych akumulatorem. Takie rozwiązanie pozwala na dużą elastyczność - jeden akumulator może posłużyć do zasilania kilku urządzeń! To doskonała okazja aby uzupełnić swój arsenał narzędziowy i zaopatrzyć przydomowy warsztat w nowe elektronarzędzia. Jeżeli rozwiązania akumulatorowe nie są dla Ciebie - nic nie szkodzi - NAC oferuje bogaty wybór urządzeń zasilanych sieciowo.

NAC do ogrodu - wydajne pilarki 

Kolejną solidną grupą urządzeń NAC stanowią pilarki łańcuchowe. W ofercie dostępne są  praktycznie wszystkie rodzaje zasilania: akumulatorowesieciowe i spalinowe. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej kupowanych pilarek łańcuchowych NAC.

Najchętniej kupowane pilarki NAC:

Gwarancja jakości NAC 

Produkty NAC odznaczają się wysoką jakością wykonania i długą żywotnością - sam producent oferuje aż 2 lata gwarancji na większość swoich produktów. Nie czekaj, zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie bimex.pl i ciesz się wydajnością elektronarzędzi NAC już dziś!

pixel