Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Omnigena

( ilość produktów: 32 )

Poznaj historię marki Omnigena 

Omnigena to w 100% polska firma, która specjalizuje się w produkcji pomp i osprzętu wodociągowego. Początki firmy sięgają 1953 roku - wówczas Tadeusz Kochanowski założył warsztat rzemieślniczy, który za sprawą jego syna (Michała Kochanowskiego) w 1975 nawiązał współpracę z czeską firmą Sigma Lutin. Największy rozwój firma rozpoczęła po 1983 roku, kiedy to syn Tadeusza rozpoczął kooperację z niemieckim producentem pomp - firmą Zhender. Od tamtego czasu Omnigena ugruntowała swoją pozycję na rynku i jest czołowym producentem pomp, dostarczając klientom towary o wysokiej jakości. 

Omnigena - pompy do wielu zadań!

Marka Omnigena oferuje szeroki wybór pomp do różnego rodzaju zastosowań. Każda z nich odznacza się wydajnością i odpowiednimi parametrami, które pozwalają konkurować im z pompami marek takich jak Gardena czy Karcher. Wśród dostępnych pomp znajdują się pompy z rozdrabniaczem (np. Omnigena WQ 10-10-0,75), pompy hydroforowe (np. Omnigena MH 1300 Inox) oraz pompy zatapialne (np. Omnigena Multi TP 1000). Każda z nich to gwarancja jakości - na stronie bimex.pl dostępna jest również cała gama innych pomp Omnigena

Omnigena - pompy to nie wszystko! 

W ofercie polskiej marki znajduje się także cała gama dodatkowego osprzętu wodnego - w ofercie dostępne są także króćce, węże ogrodowezbiorniki i wiele innych. Do bardziej zaawansowanych urządzeń należą także sterowniki, które pozwalają na automatyzację pracy pomp. Zadbaj o skuteczne nawadnianie Twojego ogrodu razem z Omnigena!

 

pixel