Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiertarki stołowe profesjonalne

( ilość produktów: 1 )

Czasem podczas wiercenia otworów wymagane jest zachowanie niezwykle wysokiej precyzji. Do takich zadań doskonale nadają się profesjonalne wiertarki stołowe do metalu, drewna i innych materiałów. Jeśli chcesz, aby znalazły się na Twoim wyposażeniu warsztatowym, zapoznaj się z poniższą ofertą przygotowaną przez sklep internetowy Bimex. Sprzedajemy markowe elektronarzędzia i jednocześnie budujemy dobrą atmosferę, oferując Klientom fachową obsługę, w tym wsparcie w wyborze. Rozpocznij współpracę z nami, aby rozwijać swój warsztat i podnosić jakość wykonywanych w nim prac!

Widok

Kiedy warto korzystać z profesjonalnych wiertarek stołowych?

Zakłady przemysłowe, warsztaty mechaniczne i ślusarskie czy hale montażowe to tylko kilka z wielu przykładów miejsc, w których często korzysta się z wiertarek stołowych. Najważniejszą zaletą tych profesjonalnych elektronarzędzi warsztatowych jest ich precyzja. Wiercąc nimi wiele otworów np. w metalu czy drewnie, uzyskujesz idealną powtarzalność ich wymiarów. Oprócz tego w urządzeniach tych zazwyczaj stosowane są uchwyty wiertarskie Morse’a. Mają stożkową budowę i są wykonane z wysokiej jakości stali. Można w nich montować wiertła o dużej średnicy i wykonywać najcięższe prace warsztatowe, w tym wiercić otwory w wyjątkowo twardych metalach i innych materiałach. Uchwyty te wykazują się trwałością oraz wysoką odpornością na siły skręcające. W efekcie profesjonalna wiertarka stołowa będzie Ci służyć przez długi czas nawet w przypadku jej intensywnej eksploatacji.

Parametry techniczne wiertarek stołowych – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy zakupie!

Niezależnie od tego, jaki typ urządzenia chcesz kupić, należy dobrać ją do potrzeb przede wszystkim pod kątem mocy silnika oraz maksymalnej prędkości obrotowej. Jednak w przypadku profesjonalnych wiertarek stołowych trzeba zwrócić uwagę na kilka dodatkowych, unikalnych dla nich parametrów technicznych.

Na funkcjonalność tych warsztatowych elektronarzędzi wpływa:

  • długość skoku wrzeciona – jego wartość przekłada się na to, jak gruby materiał będziesz mógł położyć na stoliku roboczym,
  • obecność profesjonalnego systemu chłodzenia – jest to kluczowe, jeśli planujesz wiercić w bardzo twardych elementach, np. z metalu (wynika to z ogromnych sił tarcia, które prowadzą do wydzielania dużych ilości ciepła),
  • regulacja położenia stołu roboczego – mając warsztatową wiertarkę stołową z taką funkcją, będziesz mógł wiercić otwory zarówno prostopadle do materiału, jak i pod kątem.

Ty masz pomysł, a my rozwiązania – kupuj w Bimex wiertarki stołowe do realizacji precyzyjnych projektów warsztatowych!

Jak często wykonujesz prace ślusarskie czy montażowe wiążące się z precyzyjnym wierceniem otworów, np. w metalu? Wyposaż się w warsztatowe wiertarki stołowe z naszej oferty. Współpracując z Bimex, zrealizujesz każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt. Skontaktuj się z nami i wskaż swoje potrzeby, a my doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia. Prowadzimy sklep z narzędziami, w którym znajdziesz wyłącznie najwyższej klasy wyposażenie do profesjonalnego lub przydomowego warsztatu.

pixel