Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Beta

( ilość produktów: 177 )

Beta - marka z 80-letnią tradycją 

Historia marki Beta sięga początków ubiegłego wieku, kiedy to Alessandro Ciceri założył w 1923 roku odlewnię żelaza i stali. Z początku odlewano jedynie proste narzędzia ręczne, jednak nie był to jedyny kierunek Alessandro. Po zakończeniu wojny w 1939 firma została zarejestrowana jako firma narzędziowa i od tamtego czasu zajęła się jedynie ich produkcją. Największą ekspansję marka rozpoczęła w 1975 roku, kiedy to zainwestowała w motorsport, a team Beta Utensili March odniósł sukces w GP Austrii, na którego czele stał Vittorio Brambilla - od tamtego czasu Beta jest jednym z czołowych graczy w Europie na rynku narzędziowym. 

Poznaj ofertę Beta 

Beta od lat specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych, a także odzieży BHP. W ofercie marki możemy spotkać się z takimi produktami jak: klucze, obuwie BHP, odzież ochronna, nasadkibity do wkrętarek i wiele, wiele innych. Oferowane produkty wytwarzane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły - to w końcu włoska marka, która stara się odpowiedzieć na potrzeby klientów na całym świecie. Nie bez powodu ufają jej firmy z branży samochodowej, lotniczej, energetycznej a także wydobywczej. Narzędzia Beta to doskonały wybór i sprzęt na długie lata! 

Beta - włoski styl na budowie 

Chyba każdy fan mody wie, że Mediolan zaraz obok Paryża i Londynu to europejska stolica mody. Oczywiście trudno porównywać odzież BHP do kolekcji włoskich marek, jednakże odzież ochronna Beta może poszczycić się najwyższą jakością oferowanych ubrań. Największą popularnością cieszy się obuwie robocze, wykonywane z wysokogatunkowej, włoskiej skóry, która wzmacniana stalowymi elementami stanowi skuteczną ochronę! Poznaj szeroką ofertę obuwia i odzieży ochronnej beta, dostępnej na stronie bimex.pl!

Wydajny smar z Beta 

W swojej ofercie firma Beta posiada również całą gamę smarów przeznaczonych do łożysk i kół zębatych dla rozwiązań przemysłu maszynowego, samochodowego, jachtowego i nie tylko. Firmie Beta zaufały takie marki, jak Ferrari, McLaren, Yamaha, Suzuki, Kawasaki i wiele innych brandów formuły i MotoGP. Zaufaj marce Beta i ciesz się wydajnymi rozwiązaniami już dziś!

pixel