Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AL-KO inTOUCH Smart Garden

AL-KO inTOUCH Inteligentne Garden App nie tylko zaoferować Państwu nową perspektywę na koszenie trawników i pielęgnacji ogrodu z AL-KO, ale również łączy Cię z Robolinho ® zautomatyzowanej kosiarki w Smart Garden.

Dzięki tej bezpłatnej aplikacji czytelne Inteligentne Garden można łatwo i wygodnie sterować AL-KO Robolinho ® robota kosiarkę z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

AL-KO inTOUCH Inteligentne Garden App oferuje aktywne wsparcie podczas procesu instalacyjnego Robolinho ® zautomatyzowanej kosiarki, pozwala na łatwą konfigurację Robolinho ® i upraszcza autonomiczne działanie Robolinho ® zautomatyzowanej kosiarki.

Z AL-KO inTOUCH inteligentnego Garden App można kontrolować i monitorować Robolinho ® robota kosiarkę z dowolnego miejsca - czy jesteś na wakacjach lub na sofie w salonie. Można uruchamiać i zatrzymywać Robolinho ® robota kosiarki określone harmonogramy koszenia lub monitorować aktualny stan pracy z Robolinho ®. Robolinho ® proaktywnie powiadamia za pośrednictwem InTouch inteligentnego Garden App jeśli potrzebuje pomocy z twojej strony.

AL-KO inTOUCH Inteligentne Garden App pozwala również dodać inne urządzenia AL-KO ogród. Odpowiednie akcesoria i inne urządzenia AL-KO w ogrodzie można znaleźć i zamówić z zaledwie kilku dotknięć swojej InTouch inteligentnego Garden App. Porady ogrodnicze ogrodnictwo bezpośrednie z ekspertów są bardzo pomocne, stąd ogród poradnik AL-KO pomoże Ci w każdej chwili i zapewnia AL-KO i ogród wiadomości tak, że ogrodnictwo jest jeszcze łatwiejsze.

Pobierz z Google Play

Pobierz z App Store 

pixel